Sieć hurtowni materiałów

Dlaczego nasze hurtownie materiałów wykończeniowych?

Zdecydowalismy sie na otwarcie naszej sieci sklepów z materiałami wykończeniowymi dlaczego? Ponieważ chcemy zapewnic Państu jeszcze większa oferte naszej Grupy Sherlook która nie tylko jest w stanie zapewnić komleksową uslugę na wielu poziomach inwestycji zapewniając dostep do wszelkiego rodzaju usługi. Transport jest w cenie przy każdym zleceniu, transportujemy materiały budowlane w cenie naszych usług remontowo wykończeniowych. Materiały płyna z magazynów w cenach hurtowych co obniża koszt każdej inwestycji i zapewnia pewną elastyczność finansową. Dokładnie tak - z nami zaoszczędzisz 20%.

Posiadamy materiały najlepszej jakości od zaufanych dostawców w super cenach. Dodatkowym atutem jest zakup materiałów z usługą, już na miejscu możesz wybrać odpowiedniego specjaliste który zrealizuje twoje potrzeby. I wykona prace na najwyzszym poziomie. Gwarancja i niska cena materiałów równa się Twoje bezpieczeństwo. 

Nasi klienci mogą również liczyć na transport towaru do wskazanego miejsca. Materiały takie, jak cegły, pustaki, więdźby dachowe i inne zostan przez nas dokładnie zabezpieczone przed ryzykiem uszkodzenia w trakcie transportu. Nasze pojazdy wykonują również przewóz materiałów wielkogabarytowych.

Zasięg naszego działania :đźš›

Mazowieckie Warszawa i okolice.

Zapraszamy do naszych sklepów na terenie Warszawy. Już wkrótce otwieramy. 

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze oferty.