GRUPA SHERLOOK współpracuje z wieloma dostawcami i podwykonawcami ze wszystkich branż.

Celem wypełnienia poniższej ankiety jest zapewnienie wysokich standardów BHP, jakościowych, środowiskowych i efektywności działania. 

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o wypełnienie poniższej ankiety kwalifikacyjnej.

 

Podstawowe informacje

Przetwarzanie Państwa danych osobowych powinno być zgodne z przepisami prawa. Szanujemy Państwa prywatność i dbamy o ochronę danych. Poniżej prezentujemy informacje na temat tego, w jaki sposób postępujemy z Państwa danymi osobowymi.
Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu www.grupasherlook.pl
 
Niniejszy obowiązek informacyjny jest jednym z elementów realizacji wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, powszechnie zwanego Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych („RODO”).
 
Administratorem Państwa danych w zakresie świadczenia naszych usług jest GRUPA SHERLOOK Sp. z o.o. siedziba firmy ul. Twarda 18 00-105 Warszawa, która świadczy usługi na Twoją rzecz zgodnie z Polityką prywatności.
 
Cele przetwarzania danych osobowych przez Serwis sherlook.waw.pl, ich udostępnianie oraz przechowywanie określa niniejsza Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w niniejszej ankiecie danych osobowych przez SHERLOOK Sp. z o.o. siedziba firmy ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, która świadczy usługi na Twoją rzecz zgodnie z Polityką prywatności.