Grupa Sherlook wyrosła z segmentu budowlanego, ale szybko okazało się, że rynek budowlany to nie tylko wykończenie wnętrz, lecz także zaplecze produktowe materiały wykończeniowe, logistyczne transport, magazynowanie materiałów, przeprowadzki oraz cały sektor nieruchomości sprzedaż czy wynajęcie mieszkania.

Dlatego stopniowo rozwijaliśmy nasze usługi, aby teraz móc świadczyć kompleksowe rozwiązania.

Zadowoleni klienci są naszą najlepszą wizytówką

Wierzymy, że najlepszy marketing zapewnia firmie zadowolony klient. Dlatego - podejmując się wykonania projektu - mamy świadomość, że jest to jednocześnie nasza inwestycja w firmę - w jej wiarygodność i rzetelność.

To klienci tworzą naszą markę, więc działamy tak, aby współpraca z nami była przyjemnym doświadczeniem. 

 

Siła tkwi w ludziach

Nasi pracownicy posiadają wiedzę techniczną oraz doświadczenie. Mają też nieszablonowe podejście do każdego projektu, bo każdy klient jest inny, ma inne oczekiwania. Nie ma gotowych i sprawdzonych rozwiązań, które zadowolą każdego. Dlatego naszym zadaniem jest właściwie rozpoznać oczekiwania klienta i zrealizować je z największą starannością.

 

Wartości

Umiejętność uważnego słuchania, zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki to nasze priorytety w kontakcie z klientem. 

Podobne wartości obowiązują nas w stosunku do kontrahentów i dostawców. Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z naszymi partnerami, bo dzięki temu w naszej ofercie są najwyższej jakości materiały w dobrych cenach, a usługi realizowane są terminowo.

 

Misja i cele

Realizujemy nasze usługi w ramach zrównoważonego rozwoju. W tym celu inwestujemy w najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, aby zminimalizować ingerencję w środowisko naturalne. 

 

Zrealizowaliśmy ponad 2300 projektów. Są wśród nich rezydencje, mieszkania pod wynajem, domy oraz kamienice. Większość projektów była kompleksowymi realizacjami – począwszy od projektu, poprzez zakup materiałów aż do prac wykończeniowych oraz przeprowadzkę do nowego lokum.

Nasze realizacje

Zobacz
więcej realizacji

Grupa Sherlook

Segment budowlany
Segment transportowy
Pozostała działalność

Rynek międzynarodowy


GRUPA SHERLOOK – jest polską grupą skupiającą działalność wokół sektora budowlanego i nie tylko dodatkowo powstał sektor transportowy. Przez lata dała się poznać jako rzetelny deweloper, doświadczony wykonawca usług budowlanych jak i wykończeniowych teraz Spółka zdecydowała i postawiła na rozwój ruszając na podbój rynków międzynarodowych.