Sherlook - wytrop najlepsze okazje.

Czy istnieje miejsce w sieci, gdzie umieścisz ogłoszenie, które dotrze do tysięcy potencjalnych odbiorców? Poszukujesz pokoju do wynajęcia? Chcesz sprzedać mieszkanie? Jesteś zainteresowany kupnem samochodu? Twoim problemem są braki kadrowe?

Zapraszamy Cię do skorzystania z serwisu SHERLOOK – z nami nie potrzebujesz lupy, aby wytropić najlepsze okazje.

Tablica Ogłoszeń

Zbyt niska cena? Za podejrzaną należy uważać sytuację, gdy Sprzedający oferuje przedmiot o znacznej wartości w wyjątkowo niskiej cenie, zwłaszcza gdy najpierw należy przelać pieniądze na jego konto.

Nierzeczywiste zdjęcia Oferty zawierające zdjęcia z internetu lub oficjalnych stron producenta mogą wprowadzić Cię w błąd. Takie fotografie nie oddają faktycznego stanu przedmiotu sprzedaży. Skan potwierdzenia Niekompletne skany, w których dostrzegasz poprawianie pisma, ślady wymazywania, mogą okazać się próbą oszustwa.

Kupuj i sprzedaj bezpiecznie

Potwierdzenie transakcji. Na wszelki wypadek zawsze poczekaj aż środki pojawią się na Twoim rachunku, nawet w sytuacji gdy dla uwiarygodnienia transakcji Kupujący przesyła potwierdzenie przelewu.

Przesyłki zagraniczne Uważaj, prośby o wysyłkę przedmiotu za granicę pojawiają się najczęściej w wiadomościach tłumaczonych przez internetowy translator. Weryfikacja Sprzedającego Prośba o przelew, który ma zweryfikować Twoją tożsamość, to najczęściej oszustwo.